Talent Acquisition Specialist

Nr Referencyjny:
  • Miejsce pracy: Grodzisk mazowiecki
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Twoja przyszła Firma:

Naszym Klientem jest międzynarodowy organizacja, działająca w kilkudziesięciu krajach na całym świecie, będąca liderem w swojej branży. W związku ze stałym rozwojem poszukujemy Kandydata/tki na stanowisko Talent Acquisition Specialist. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zapewnienie efektywności i jakości realizacji procesów HR, wsparcie kadry menedżerskiej w zakresie rekrutacji pracowników oraz preselekcję i zarządzanie bazą Kandydatów w systemie wewnętrznym. Dodatkowo Talent Acquisition Specialist będzie aktywnie uczestniczył w projektach i inicjatywach związanych z pozyskiwaniem talentów oraz współpracował z zewnętrznymi dostawcami.

Nasz Klient zapewnia:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o prace)
  • Przyjazną atmosferę pracy oraz atrakcyjne benefity pozapłacowe
  • Możliwość wykorzystywania języka angielskiego w codziennej pracy
  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach dużej organizacji
  • Samodzielność w ramach wykonywanych obowiązków

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Doświadczenie w pracy w agencji pracy, wewnętrznym dziale HR
  • Znajomość branży FMCG/produkcyjnej lub procesów rekrutacji masowych
  • Dobrą znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • Czynne prawo jazdy kat. B.
  • Dużą samodzielność i zaangażowanie
  • Inicjatywę oraz proaktywność w podejmowaniu działań, poszukiwaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań