Stażysta / Stażystka w Dziale Rekrutacji i Selekcji

Nr Referencyjny:
  • Miejsce pracy: Wrocław
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

INFORMACJE:

  • Jeśli interesujesz się zagadnieniami z zakresu rekrutacji i selekcji kandydatów, a przy tymzależy Ci na zdobyciu praktycznej wiedzy i doświadczeniaprzy różnorodnych i ciekawych projektach, to mamy dla Ciebie propozycję.
  • Zapraszamy Cię do odbyciabezpłatnego stażu, podczas którego będziesz mieć okazję uczestniczyć w codziennej pracy Działu Rekrutacji i Selekcji.

Z NAMI ZDOBĘDZIESZ PRAKTYCZNE UMIEJĘTNOŚCI DOTYCZĄCE:

  • Tworzenia profili stanowisk pracy
  • Redagowania atrakcyjnych ogłoszeń rekrutacyjnych
  • Wskazówek, co jest istotne przy dokonywaniu selekcji dokumentów aplikacyjnych
  • Prowadzenia profesjonalnych rozmów rekrutacyjnych
  • Nietypowych metod poszukiwania kandydatów do pracy
  • Prowadzenia przyjaznej rekrutacji i budowania relacji z kandydatami
  • Masz okazję poznać pracę profesjonalnych rekruterów od podszewki, a poza wyżej wymienionymi zagadnieniami zyskasz także szansę przyswojenia sobie wiele niuansów branżowych.

PONADTO OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu oumowę stażową
  • Staż w firmie o niekorporacyjnej strukturze wcentrum Łodzi
  • Możliwość połączenia nauki z pracą -elastyczny grafik
  • Świetną, luźną atmosferę iprzyjaznych współpracowników
  • Po odbyciu stażumożliwość podjęcia stałej współpracy
  • Kawę i herbatę będziesz parzyć - wyłącznie dla siebie!

DODATKOWE INFORMACJE

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta i czujesz, że możesz rozwijać razem z nami swoje umiejętności, aplikuj już dziś. Możliwe, że czekamy właśnie na Ciebie!