Starszy Specjalista ds. Kadr i Płac

Nr Referencyjny:
  • Miejsce pracy: Kraków
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Miejsce pracy: okolice Krakowa, woj. małopolskie

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Kompleksową obsługę kadrowo-płacową pracowników,
  • Przygotowanie, prowadzenie oraz archiwizację pełnej dokumentacji pracowniczej, w tym akt osobowych, dokumentacji urlopowej i innych,
  • Obsługę systemu kadrowo-płacowego,
  • Naliczanie wynagrodzeń oraz sporządzanie list płac,
  • Sporządzenie deklaracji ZUS, PIT, PFRON, GUS,
  • Sporządzanie raportów zarządczych zgodnie z wewnętrznymi potrzebami,
  • Współpracę z innymi działam i instytucjami zewnętrznymi.

Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy:

  • Min. 5-letniego doświadczenia zawodowego w samodzielnej obsłudze kadrowo-płacowej, doświadczenie w SSC będzie mile widziane,
  • Praktycznej znajomości zagadnień płacowych, podatkowych, ubezpieczeniowych i prawa pracy,
  • Znajomości obsługi systemu kadrowo-płacowego,
  • Wykształcenia wyższego kierunkowego,
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2,
  • Proaktywnej postawy, dobrej organizacji pracy oraz samodzielności,
  • Zdolności analitycznych.

Pracodawca oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie w międzynarodowym środowisku,
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin oraz elastyczne godziny pracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz bogaty pakiet świadczeń socjalnych,
  • Możliwość rozwoju zawodowego, m.in. poprzez udział w licznych szkoleniach i kursach,
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy oraz najwyższe standardy.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez SMART-HR z siedzibą w Katowicach, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 2018 r. poz. 1000). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom oraz innym podmiotom związanym z procesami rekrutacyjnymi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."Posiadamy wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 9901.