Specjalista/ka ds. rekrutacji i kadr

Nr Referencyjny: a0t5800000FZJvKAAX
  • Miejsce pracy: Stryków
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Obowiązki:

  • rekrutacja i selekcja pracowników tymczasowych,
  • przeprowadzanie spotkań rekrutacyjnych z potencjalnymi kandydatami,
  • zarządzanie komunikacją między klientem a kandydatem,
  • udzielanie informacji na temat dostępnych ofert pracy potencjalnym kandydatom,
  • reprezentowanie Trenkwalder na rynku poprzez udział w targach i giełdach.
Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w pracy w agencji pracy tymczasowej),
  • znajomość podstaw przepisów prawa pracy,
  • znajomość pakietu MS Office (Office, Excel),
  • prawo jazdy kat. B (czynne) warunek konieczny,
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów,
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego.
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie składające się ze stałej pensji oraz premii za wyniki,
  • umowę o pracę na pełny etat,
  • pakiet szkoleń wewnętrznych,
  • pakiety sportowe oraz dodatkowe ubezpieczenie grupowe.