Specjalista ds. szkoleń HR z j. niemieckim

Nr Referencyjny:
  • Miejsce pracy: Warszawa
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Zakres obowiązków:

  • Zbieranie informacji wśród pracowników na temat potrzeb szkoleniowych
  • Koordynacja oraz zarządzanie programem szkoleniowym dla pracownikow
  • Zapewnianie pracownikom usług edukacyjnych poprzez kompleksowe wdrażanie kursów szkoleniowych oraz ulepszeń
  • Współpraca z partnerami biznesowymi HR

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego oraz angielskiego
  • Pierwsze doświadczenie w obszarze HR oraz gotowość do nauki
  • Wykształcenie związane z HR będzie dodatkowym atutem
  • Proaktywne oraz kreatywne podejście do wykonywanych zadań

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie z możliwościami kierowania różnymi projektami
  • Możliwość używania języków obcych i współpracy z zespołami między regionami
  • Możliwość rozwoju w oparciu o jasne ścieżki kariery, rozwój poprzez szkolenia
  • Szeroki wybór świadczeń (karta sportowa, kupony obiadowe, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie i grupowe)