Specjalista ds. Sprzedaży

Nr Referencyjny: 9265-17
  • Miejsce pracy: Warszawa
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Zakres obowiązków:

  • nawiązywanie kontaktów z nowymi klientami
  • przygotowanie ofert usług dla klientów w oparciu o identyfikację ich potrzeb
  • negocjowanie i zawieranie umów
  • utrzymywanie dobrych relacji ze stałymi klientami
  • nadzór nad prawidłową realizacją zawartych umów
  • bieżący monitoring rynku pracy
  • reprezentowanie firmy na imprezach i targach branżowych
  • rozwój i wdrażanie nowych usług doradczych
  • opracowywanie nowych metod sprzedaży
  • realizacja założonych celów sprzedażowych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • mile widziane doświadczenie zawodowe w obszarze sprzedaży usług lub branży HR
  • doświadczenie w prowadzeniu negocjacji i zawieraniu umów
  • znajomość zagadnień dotyczących specyfiki rynku usług rekrutacyjnych
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • mile widziana znajomość innego języka obcego
  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów z klientami B2B
  • umiejętność szybkiej reakcji na potrzeby klienta
  • samodzielność i kreatywność

Firma oferuje:

  • pracę w dynamicznym zespole doświadczonych specjalistów
  • stały rozwój w firmie doradczej o ugruntowanej pozycji na rynku
  • samodzielność w realizacji powierzonych obowiązków
  • udział we wdrażaniu pionierskich rozwiązań w zakresie doradztwa personalnego
  • uczestnictwo w realizacji ciekawych projektów dla renomowanych, światowych firm
  • wysokie standardy pracy
  • otwartość na wdrażanie własnych pomysłów
  • przyjazną atmosferę pracy
  • umowę o pracę na pełny etat
  • atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z wynikami pracy