Specjalista ds. rekrutacji z j.angielskim

Nr Referencyjny: SR/037/ABO
  • Miejsce pracy: Łódź
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Zadania:

  • Kompleksowe prowadzenie procesów sourcingu na stanowiska finansowe i HRowe z językami obcymi
  • Prowadzenie rozmów rekrutacyjnych (również w języku angielskim) na stanowiska finansowe i HRowe
  • Kooperacja z managerami teamów celem doprecyzowania profili rekrutowanych stanowisk i terminów dostępności na spotkania rekrutacyjne
  • Zaangażowanie w targi pracy, eventy, kooperacje z Uczelniami i Szkołami Językowymi

Wymagania - kwalifikacje:

  • Doświadczenie w rekrutowaniu (najchętniej w agencji pracy)
  • Doświadczenie w rekrutacji dużych wolumenów (mile widziane w finansowych w SSC)
  • Znajomość języka angielskiego min. C1 (kolejny język europejski mile widziany)

Wymagania - kompetencje:

  • Bardzo duży poziom asertywności,
  • Doskonałe kompetencje komunikacyjne, umiejętność przekonywania, argumentacji,
  • Twarda postawa, proaktywność, zaangażowanie oraz kreatywność.

Oferujemy:

  • Konkrecyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę
  • Praca w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Pakiet benefitów
  • Możliwość awansów
  • Szkolenia rozwojowe.