Specjalista ds. Rekrutacji IT

Nr Referencyjny: 32570
  • Miejsce pracy: Warszawa
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Wymagania:

  • Doświadczenie w samodzielnej realizacji projektów rekrutacyjnych (niekoniecznie w IT).
  • Zaangażowanie - praca wymaga od nas zorientowania na cel.
  • Motywację - jak wyżej :)
  • Chęć rozwoju - dużo się dzieje w branży IT dlatego musimy być na bieżąco. Dużo uwagi dokładamy do rozwoju naszych Konsultantów (głównie przez wewnętrzne szkolenia).
  • Gra zespołowa - dążymy do wspólnego celu, niemniej każdy odpowiada za własne projekty (premię otrzymujemy za własne realizacje + za cały zespół).
  • Podejście "can-do" - zawsze szukamy nowych rozwiązań i sposobów :)
  • Otwartość na komunikację z różnymi osobami - na co dzień będziesz miał styczność z liczną grupą rozmówców.

Doceniamy również:

  • Doświadczenie w rekrutacji w branży IT,
  • Doświadczenie we współpracy z Klientem biznesowym,
  • Znajomość technologii IT (teoretyczna lub praktyczna)

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej rozmowy z rozmówcą anglojęzycznym.

Oferujemy:

  • Solidną podstawę + prowizje za realizację projektów rekrutacyjnych,
  • Okres wdrożenia, abyś miał czas na naukę zagadnień związanych z naszą branżą,
  • Jasno sprecyzowaną ścieżkę rozwoju i kilka opcji wyboru (np. Konsultant 360, Team Leader, Senior Konsultant, Pre-sales Konsultant, etc.),
  • Biuro zlokalizowane w centrum Warszawy blisko stacji metra "Rondo Daszyńskiego',
  • Pracę z bardzo doświadczonymi Konsultantami IT
  • Wiedzę, którą chętnie przekażemy,
  • Autorski system do zarządzania rekrutacją pozwalający na szybkie wyszukanie pasujących kandydatów z bazy ponad 40 000 CV - dzięki temu szybko realizujemy projekty dla Klientów i zarabiamy prowizję :),
  • Duże biurko i wygodny fotel,
  • Szybki laptop + dodatkowy monitor 22'-24",
  • Okazjonalną pracę zdalną,
  • Elastyczne godziny pracy (start 8:00-10:00),
  • 2 wewnętrzne szkolenia tygodniowo,
  • Co miesięczne wyjścia służbowe (Prezes płaci :) ), ostatnio byliśmy na strzelnicy, paintball'u i gokartach (zdjęcia możesz zobaczyć w poniższej galerii i na FB),
  • Świetną atmosferę - jesteśmy na prawdę zgranym zespołem i wzajemnie sobie pomagamy - wszyscy jesteśmy też "na ty',
  • Podwyżki :)

Obowiązki:

Cześć, dzięki przede wszystkim za zainteresowanie ofertą :)

  • Samodzielna realizacja projektów rekrutacyjnych (wsparcie Team Leader'a w kontakcie z Klientem).
  • Analiza i weryfikacja profili kandydatów pod kątem wymagań Klienta (w skrócie dopasowujemy kandydatów pod kątem ich umiejętności do wymagań Klienta).
  • Prowadzenie wstępnych wywiadów z wybranymi Kandydatami w celu określenia / weryfikacji ich dopasowania do poszukiwanego profilu (telefonicznie, mailowo, spotkania).
  • Dbanie o prawidłowy przebieg informacji na każdym etapie procesu rekrutacyjnego (od zainteresowania kandydata ofertą do początku jego pracy w firmie Klienta).

Dodatkowo:

  • Mamy własny system do zarządzania rekrutacją zawierający w sobie bazę ponad 40 000 CV kandydatów z branży IT połączony z wyszukiwarką kandydatów np. przez technologię czy konkretne narzędzia IT - bardzo nam to przyspiesza pracę :)

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.