Specjalista ds. rekrutacji

Nr Referencyjny: HRS/037/MKO
  • Miejsce pracy: Wrocław
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Zadania:

  • Prowadzenie kompleksowych procesów rekrutacyjnych, głównie w obszarze finansowym i IT
  • Skuteczne poszukiwanie kandydatów (direct search, networking, headhunting, analiza rynku)
  • Tworzenie i rozwijanie strategii rekrutacyjnych oraz wdrażanie nowych rozwiązań w celu podnoszenia efektywności procesów
  • Wspieranie menedżerów na poszczególnych etapach procesu rekrutacyjnego
  • Zarzadzanie przepływem informacji pomiędzy stronami zaangażowanymi w proces rekrutacji
  • Zapewnianie pozytywnego wizerunku firmy pośród kandydatów
  • Przygotowywanie raportów, analiz oraz prezentacji dla zarządu

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe w kierunku HR, zarządzanie, psychologia, socjologia lub pokrewne
  • Minimum 2 lata doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych (mile widziane w obszarze finansów lub IT)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację biznesową
  • Umiejętność budowania długofalowych relacji biznesowych
  • Doświadczenie w korzystaniu z różnorodnych metod rekrutacji i selekcji kandydatów
  • Umiejętność tworzenia raportów oraz szczegółowych rekomendacji kandydatów

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie i atrakcyjny pakiet benefitów (w tym prywatna opieka medyczna, multisport, ubezpieczenie grupowe)
  • Umowę o pracę
  • Zatrudnienie w nowym startupie, w którym troszczymy się o świetną atmosferę pracy
  • Możliwość pracy dla znanej marki, lidera branży automotive, której produkty są wysoko cenione na całym świecie