Specjalista ds. Rekrutacji

Nr Referencyjny: SPEC/WEW/BDG
  • Miejsce pracy: Bydgoszcz
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Do twoich obowiązków należeć będzie:

  • Pozyskiwanie kandydatów do pracy w Niemczech do świadczenia usług opieki nad osobami starszymi wykorzystując różne standardowe i niestandardowe metody dotarcia do pracowników na rynku
  • Samodzielnie prowadzenie procesu rekrutacyjnego (redagowanie i zamieszczanie ogłoszeń, preselekcja i selekcja aplikacji, prowadzenie rozmów rekrutacyjnych, administracja bazą aplikacji)
  • Aktywnie promowanie oferty pracy w regionie kujawsko - pomorskim
  • Budowanie i rozwijanie relacji z urzędami pracy i organizacjami pozarządowymi wspierającymi osoby szukające pracy
  • Uczestniczenie w Targach Pracy
  • Wspieranie działań projektowych centrali firmy
  • Jesteś pełny/a energii
  • Szukasz pracy umożliwiającej samodzielne działanie
  • Jesteś zaangażowany/a i kreatywny/a
  • Masz motywację do osiągania założonych celów ilościowych i jakościowych
  • Potrafiąsz planować i jednocześnie szybko adaptować się do nowych sytuacji
  • Jesteś zainteresowany/a branżą HR
  • Masz doświadczenie w pracy w rekrutacji, sprzedaży lub obsłudze klienta
  • Znasz lub chcesz nauczyć się języka niemieckiego
  • Posiadasz prawo jazdy oraz własny samochód

Wybranym kandydatom zaoferujemy:
  • Wsparcie opiekuna w czasie okresie wdrożenia do firmy
  • Pakiet szkoleń wdrożeniowych w centrali firmy
  • Pracę w trybie home office
  • Możliwość nauki języka niemieckiego
  • Możliwość wpływania na sposób wykonywania swojej pracy - brak korporacyjnych struktur
  • Pakiet socjalny
  • Prace w firmie, dla której każdy Pracownik jest ważny

"Pewnie już wiecie, jak ważne jest mieć pracę, w której Wasze pomysły są doceniane, umiejętności rozwijane, czas szanowany (czytaj: pracodawca nie każe używać clicktime'a), a praca w zespole jest rzeczywiście zespołowa. Taka jest właśnie Grupa ATERIMA!" - Klaudia, Zespół Rekrutacji Niemieckiej. Nie narzucamy założeń, jesteśmy otwarci na każdy pomysł. Dajemy przestrzeń na inicjatywę. Nasi pracownicy to wiedzą, dlatego w pracy rozwijają skrzydła i nie boją się nowości. Dołącz do Grupy ATERIMA i rozwijaj się razem z nami!