Specjalista ds. Pozyskiwania Kandydatów z językiem francuskim

Nr Referencyjny:
  • Miejsce pracy:
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Miejsce pracy: cała Polska, home office

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Tworzenie profili stanowisk,
  • Planowanie strategii pozyskiwania kandydatów na poszczególne stanowiska,
  • Rozwój innowacyjnych możliwości pozyskiwania talentów obejmujących networking oraz media społecznościowe, efektywne wykorzystanie kanałów pozyskiwania i przyciąganie kandydatów,
  • Prowadzenie telefonicznych rozmów rekrutacyjnych,
  • Raportowanie w zakresie podejmowanych działań rekrutacyjnych.

Od kandydatów na to stanowisko wymagamy:

  • Doświadczenia zawodowego w branży HR lub obszarze rekrutacji,
  • Doświadczenia w aktywnym wyszukiwaniu kandydatów, co będzie dodatkowym atutem,
  • Doskonałych umiejętności komunikacyjnych, również w zakresie prowadzenia rozmów telefonicznych,
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (min. B2),
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (min. C1).

Pracodawca oferuje:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie praz bogaty pakiet socjalny,
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego w renomowanej, międzynarodowej organizacji z wielonarodowym środowiskiem,
  • Szansę pracy ze światowymi liderami z różnych sektorów i krajów,
  • Profesjonalne szkolenia z zakresu dzielenia się wiedzą i mentoring.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez SMART-HR z siedzibą w Katowicach, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 2018 r. poz. 1000). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom oraz innym podmiotom związanym z procesami rekrutacyjnymi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."Posiadamy wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 9901.