Specjalista ds. Pozyskiwania Informacji/Researcher

Nr Referencyjny: R_9/2017
  • Miejsce pracy: Warszawa
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Opis stanowiska:

Nazwa stanowiska: Specjalista ds Pozyskiwania Informacji/ Researcher
Dział: Rekrutacji
Raportuje do: Szefa Zarządzającego
Podległy zespół: Stanowisko samodzielne
Lokalizacja: Warszawa
Kraj: Polska

Cel stanowiska:

Wsparcie rekrutacji poprzez skuteczne pozyskiwanie informacji z rynku z wykorzystaniem różnych narzędzi

Główny zakres odpowiedzialności:

  • Prowadzenie kompleksowych poszukiwań na rynku pracy kandydatów, którzy spełniają założenia prowadzonych procesów rekrutacyjnych
  • Przeszukiwanie firm, rynku w celu pozyskania informacji o strukturach firm, modelu działania i identyfikacja odpowiednich kandydatów
  • Zarządzanie kalendarzem procesu rekrutacji, dostarczanie informacji zwrotnej klientom w postaci szczegółowych raportów i analiz rynku
  • Prowadzenie rozmów z kandydatami drogą telefoniczną w celu zainteresowania ich ofertami pracy
  • Aktualizacja baz danych, wpisywanie informacji do systemu i zarządzanie komunikacją na odcinku firma - kandydat - klient
  • Monitoring rynku od strony zmian personalnych, informacji biznesowych i organizacyjnych
  • Przygotowanie dokumentacji z prowadzonych procesów rekrutacyjnych wedle standardów i oczekiwań firmy

Oczekiwane wyniki i główne wskaźniki efektywności:

  • Uzyskanie poszukiwanych informacji
  • Terminowość realizacji zadań
  • Jakościowe wykonanie prac

Wymagania:

Niezbędne:

  • Min. dwa lata doświadczenia zawodowego, w tym przynajmniej rok w pracy po stronie firmy rekrutacyjnej, działu obsługi klienta, administracji sprzedaży, call center
  • Wykształcenie wyższe, licencjat (Ekonomia, Psychologia lub pokrewne pożądane)
  • Doświadczenie w pracy po stronie biznesu, firmy mile widziane

Pożądane:

  • Doświadczenie w badaniach rynku, analizach marketingowych
  • Umiejętność pracy z telefonem

Kompetencje:

  • zdolności interpersonalne
  • samodzielność w wykonywaniu pracy
  • zadaniowy styl pracy
  • determinacja i zaangażowanie w pracę
  • język angielski w mowie i piśmie

Oferujemy:

  • umowa o pracę (pierwsza na czas określony, ale jest możliwość współpracy w formie rozliczenia w oparciu o działalność)
  • narzędzia pracy (telefon, komputer)
  • rozwój (szkolenia zewnętrzne, wewnętrzne plus inne stosowne formy dobrane do umiejętności i predyspozycji wybranego kandydata)