Specjalista ds. Płac

Nr Referencyjny: 04/2018
  • Miejsce pracy: Warszawa
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

ZADANIA:

• Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za naliczanie wynagrodzeń, sporządzanie list płac, deklaracji podatkowych oraz dokumentów rozliczeniowych (m.in. z ZUS, PIT oraz PFRON).
• Księgowanie listy płac oraz kontrola kont, a także rozliczanie zasiłków chorobowych również będą w zakresie obowiązków poszukiwanej osoby.
• Specjalista ds. Płac będzie wspierał pracowników w zakresie prawa pracy oraz przygotowywał raporty, analizy i prezentacje dla potrzeb wewnętrznych firmy.

WYMAGANIA

• Minimum 3 - letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku przy naliczaniu płac, zdobyte w dużej międzynarodowej firmie
• Szeroka wiedza z zakresu naliczania wynagrodzeń, prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych
• Mile widziana znajomość systemu TETA
• Bardzo dobra znajomość j. angielskiego
• Doskonałe zdolności komunikacyjne i interpersonalne
• Umiejętność planowania, organizacji pracy własnej
• Skrupulatność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

OFERUJEMY:

• Ciekawą pracę w międzynarodowej firmie.
• Pracę w profesjonalnym i międzynarodowym środowisku.
• Szerokie możliwości rozwoju zawodowego.
• Dostęp do nowoczesnych systemów wymiany wiedzy i informacji.
• Przyjazną atmosferę pracy, cykliczne spotkania integracyjne, możliwość rozwijania pozazawodowych zainteresowań w klubach tematycznych.