Specjalista ds. personalnych z jęz. niemieckim

Nr Referencyjny: SDHR/037/PZA
  • Miejsce pracy: Szczecin
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Poznaj branżę HR i pracuj ZDALNIE z każdego miejsca w Polsce!

Zadania:

  • Odbieranie zapytań od klientów niemieckojęzycznych za pośrednictwem telefonu, e-maila lub czatu
  • Odpowiadanie na zapytania pracowników na tematy kadrowo-płacowe
  • Identyfikacja i uzupełnienie luk w dokumentacji

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego oraz angielskiego na poziomie min. C1
  • Doświadczenie w obsłudze klienta lub HR
  • Bardzo dobra znajomość programów: Excel, Word, PowerPoint, Outlook
  • Chęć pracy w międzynarodowym zespole
  • Dyspozycyjności do podjęcia pracy od zaraz

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet szkoleń wdrażających
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Pracę w systemie home office
  • Pracę na pełen etat w oparciu o Umowę o Pracę
  • Stały kontakt z językiem niemieckim
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, Multisport, ubezpieczenie)
Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim.