Specjalista ds. Personalnych / HR

Nr Referencyjny: HR/jobs.pl
  • Miejsce pracy: Stalowa Wola
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych.
  • Przygotowywanie ocen okresowych pracowników.
  • Tworzenie zakresu obowiązków dla poszczególnych stanowisk.
  • Współpraca z kierownikami działów.
  • Planowanie i koordynowanie działań dotyczących szkoleń i podnoszenia kwalifikacji pracowników.
  • Realizowanie polityki personalnej firmy.

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych, szkoleń.
  • Umiejętność przeprowadzania ocen okresowych.
  • Wykształcenie wyższe – preferowane ZZL, psychologia, finanse.
  • Umiejętność organizowania pracy na samodzielnym stanowisku.
  • Bardzo dobra znajomość obsługi MS Office.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Firma oferuje:

  • Umowę o pracę w prężnie rozwijającej się firmie.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Możliwość awansu.
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia.