Specjalista ds. Personalnych

Nr Referencyjny: 1109540
  • Miejsce pracy: Warszawa
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Dla naszego klienta, firmy z branży medycznej, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Do głównych zadań na tym stanowisku należeć będzie m.in. koordynacja administracji personalnej oraz udział w wielu projektach z miękkiego obszaru HR – również międzynarodowych. Osoba ta odpowiadać za współpracę z firmą zewnętrzną naliczającą płace, a także dbać o poprawny przepływ dokumentacji personalnej między managerami, pracownikami i instytucjami/firmami współpracującymi. Do zadań osoby na tym stanowisku będzie należeć także zbieranie danych do listy płac, rozwijanie wewnętrznych procedur HR i wsparcie doradcze w zakresie Prawa Pracy. Inne zadania obejmują udział w projektach związanych ze szkoleniami, komunikacją czy rekrutacją pracowników przy współpracy z agencjami.

W związku z międzynarodowym środowiskiem pracy wymagamy bardzo dobrej znajomości języka angielskiego. Wymogiem koniecznym jest doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz znajomość Prawa Pracy. Poszukujemy osób charakteryzujących się skrupulatnością, dokładnością i zaangażowaniem, a także posiadających rozwinięte umiejętności interpersonalne.

Oferujemy pakiet benefitów i rozwijającą pracę w zlokalizowanej w Centrum firmie o międzynarodowym zasięgu.