Specjalista ds. Kadr i Płac

Nr Referencyjny:
  • Miejsce pracy: Zielona Góra
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Zadania:

  • kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa pracowników i zleceniobiorców
  • sporządzanie list płac ze stosunku pracy i umów cywilnoprawnych
  • prowadzenie spraw związanych z Zakładowym Funduszem Świadczeń Socjalnych,
  • prowadzenie spraw z zakresu ubezpieczeń społecznych i podatku od osób fizycznych
  • wprowadzanie i kontrola danych w systemie kadrowo-płacowym
  • sporządzanie deklaracji zgodnie z obowiązującymi przepisami: ZUS, PDOF, GUS, PFRON
  • kompletowanie wniosków emerytalno-rentowych i do zasiłków rehabilitacyjnych
  • sporządzanie raportów, analiz i symulacji kadrowo-płacowych
  • współpraca z instytucjami podatkowymi i ubezpieczeniowymi

Wymagania:

  • minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe w samodzielnym naliczaniu płac i prowadzeniu kadr pracowników
  • praktyczna znajomość zagadnień prawa pracy, przepisów ZUS, PDOF, ZFŚS
  • praktyczna znajomość systemów kadrowo-płacowych, Płatnik i Excel
  • samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy i samodyscyplina

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość rozwoju osobistego i zawodowego  poprzez dostęp do pakietu szkoleń
  • pracę w zespole nastawionym na współpracę