Specjalista ds. Kadr i Płac

Nr Referencyjny: 1097661
  • Miejsce pracy: Łódź
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiadać za kompleksową obsługę kadrowo-płacową. Do szczegółowych obowiązków będzie należało: przygotowywanie dokumentacji związanej z przebiegiem zatrudnienia, naliczanie wynagrodzeń i zasiłków a także przygotowywanie dokumentacji podatkowej i ubezpieczeniowej pracowników. Osoba ta będzie prowadzić ewidencję czasu pracy oraz ściśle współpracować z dostawcami usług HR oraz instytucjami podatkowymi, ubezpieczeniowymi. Dodatkowo będzie odpowiadać za przygotowywanie raportów.

Poszukujemy osoby z min. 2 letnim doświadczeniem na podobnym stanowisku oraz dobrą znajomością j. angielskiego. Wymagamy także bardzo dobrej znajomości MS Excel, a także rozwiniętych umiejętności organizacji pracy i interpersonalnych. Poszukujemy samodzielnych, zaangażowanych, sumiennych osób.

Oferujemy zatrudnienie na okres 1,5 roku (zastępstwo), możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia oraz pracę w przyjaznej atmosferze.