Specjalista ds. Kadr i Płac

Nr Referencyjny: 1148447
  • Miejsce pracy: Sosnowiec
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z Sosnowca poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. Kadr i Płac.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przejęcie procesów kadrowo-płacowych z firmy zewnętrznej. Do jej zadań będzie należało kompleksowe prowadzenie administracji i dokumentacji kadrowo-płacowej (w tym teczek pracowniczych), obsługa procesów związanych z przebiegiem zatrudnienia, przygotowywanie dokumentacji pracowniczej (umowy, aneksy, wypowiedzenia), wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach, rozliczanie czasu pracy pracowników i naliczanie wynagrodzeń, ewidencja urlopów, ubezpieczenia grupowe, prowadzenie spraw związanych z wykorzystaniem środków z ZFŚS, sporządzanie deklaracji zgłoszeniowych i rozliczeniowych ZUS, sporządzanie sprawozdań i deklaracji do instytucji zewnętrznych (ZUS, GUS, PFRON) , a także sporządzanie raportów i zestawień na potrzeby wewnętrzne. Ponadto wsparcie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych, przygotowanie regulaminu wynagrodzeń oraz zarządzanie zakładowym systemem premiowania.

Idealny kandydat powinien posiadać minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, znajomość zasad naliczania wynagrodzeń, przepisów Prawa Pracy, Ubezpieczeń Społecznych oraz przepisów podatkowych. Ponadto kandydat powinien posiadać praktyczną znajomość pakietu MS Office, znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywny, dobrą organizację pracy własnej oraz umiejętność ustalania priorytetów.

Nasz klient oferuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, możliwość dalszego rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kompetencji, a także dużą samodzielność w wykonywaniu obowiązków.

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.