Specjalista ds. HR z j. angielskim i niemieckim

Nr Referencyjny: SHR/037/MBO
  • Miejsce pracy: Wrocław
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Jakie zadania Cię czekają?

Kompletujemy zespół specjalistów ds. HR ze znajomością języka niemieckiego do międzynarodowej firmy z branży BPO (Business Process Outsourcing) w Łodzi. Przewidziany jest przekrój stanowisk związanych z biznesową obsługą firm z całego świata.

To, co cechuję tę rekrutację, to świeżość, nowy zespół oraz nastawienie na kandydata. Zakres obowiązków oraz konkretne stanowisko zostaną wybrane i dopasowane indywidualnie do Twojego doświadczenia oraz obszaru, w jakim chciałbyś się rozwijać.

Profil kandydata:

Poszukujemy zarówno juniorów, którzy dopiero rozpoczynają swoją karierę zawodową w HRach, jak i doświadczonych kadrowych, którzy chcieliby się rozwijać w tej branży.
Istotne będą tu dwie kompetencje:

  • Znajomość języka obcego - niemieckiego(C1) oraz angielskiego (B2).
  • Background HRowy - wykształcenie, kursy lub doświadczenie w zawodzie w przypadku stanowisk wyższego szczebla.
Dodatkowym wymogiem jest gotowość relokacji do Łodzi.

Dlaczego ta oferta jest tak atrakcyjna?

  • Firma, dla której prowadzimy rekrutację, działa od 2008 roku i obecnie plasuje się w czołówce firm outsourcingowych z branży księgowo-finansowej - czeka tu na Ciebie międzynarodowe środowisko i współpraca ze strategicznymi klientami z całego świata.
  • Budowane są zupełnie nowe zespoły - jest to najlepszy moment na rozpoczęcie kariery w tej firmie i tworzenia struktury organizacyjnej Twojego własnego zespołu!
  • Możliwości rozwoju i awansu w nowym miejscu i nowym zespole są największe.
  • Indywidualne podejście do kandydata - tutaj to nie kandydat dopasowany jest do oferty, a oferta do kandydata. Podczas rozmowy z managerami, wspólnie ustalicie odpowiednie stanowisko.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, dostosowane do oczekiwań i doświadczenia kandydata.
  • Bogaty pakiet benefitów - opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie i wiele kart rabatowych.
  • Długofalowa współpraca - po okresie próbnym, od razu umowa na czas nieokreślony.