Specjalista ds. HR

Nr Referencyjny: 1098114
  • Miejsce pracy: Warszawa
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Dla naszego klienta, firmy z branży medycznej, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Do głównych zadań na tym stanowisku należeć będzie m.in. obsługa dokumentacji personalnej związana z zawarciem umowy, administrowanie dokumentacją po zatrudnieniu, a także przygotowywanie dokumentów związanych z zakończeniem zatrudnienia. Ponad to, osoba na tym stanowisku będzie odpowiadać za współpracę z firmą zewnętrzną naliczającą płace, a także dbać o poprawny przepływ dokumentacji między managerami, pracownikami i instytucjami/firmami współpracującymi. Do zadań osoby na tym stanowisku będzie należeć także zbieranie danych do listy płac i rozwijanie wewnętrznych procedur HR. Firma umożliwia także udział w projektach związanych z miękkim obszarem HR (procedury oceny pracowniczej, rekrutacji).

W związku z międzynarodowym środowiskiem pracy wymagamy bardzo dobrej znajomości języka angielskiego. Wymogiem koniecznym jest również ok. 2-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość prawa pracy. Poszukujemy osób charakteryzujących się skrupulatnością, dokładnością i zaangażowaniem, a także posiadających rozwinięte umiejętności interpersonalne.

Oferujemy rozwijającą pracę i możliwość rozwoju w świetnie zlokalizowanej firmie o międzynarodowym zasięgu.

Lokalizacja: Centrum