Specjalista ds HR

Nr Referencyjny: 1116111
  • Miejsce pracy: Wrocław
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Dla naszego klienta, jednej z największych firm wśród dostawców w branży automotive w Polsce poszukujemy pracownika na stanowisko Specjalisty ds. HR.

W nowej roli staniesz się częścią zespołu HR, pracując we współpracy z HR Managerem będziesz odpowiedzialny za prowadzenie kompleksowych rekrutacji na stanowiska specjalistyczne oraz blue collars. Do codziennych zadań należeć będą czynności takie jak wyszukiwanie i selekcja kandydatów, przeprowadzanie screeningu kandydatów drogą telefoniczną, rozmowy rekrutacyjne, codzienny kontakt z managerami liniowymi celem doprecyzowania ich oczekiwań co do poszukiwanych pracowników, tworzenie raportów.

Poszukujemy osoby z doświadczeniem w rekrutacji, najlepiej w firmie produkcyjnej. Znajomość języka angielskiego będzie traktowana jako atut. Idealny kandydat to osoba proaktywna, kontaktowa, lubiąca pracę z ludźmi.

Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, opiekę medyczną, kartę multisport, atrakcyjne wynagrodzenie, praca odbywa się w międzynarodowym środowisku o ugruntowanej pozycji na rynku.

Osoby zainteresowane zapraszamy do aplikowania bądź do poufnej rozmowy na temat dalszej ścieżki kariery.