Specjalista ds. Administracyjnych z Jęz. Ukraińskim

Nr Referencyjny: SDAZJU/SZCZ/062017
  • Miejsce pracy: Szczecin
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

OBOWIĄZKI

  • działania administracyjne związane z realizacją procesów rekrutacyjnych osób z Ukrainy
  • wspieranie pracy rekruterów
  • dbanie o terminową realizację procesów administracyjnych
  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji
  • kontakt z publicznymi służbami zatrudnienia odpowiedzialnymi za legalizację pobytu pracowników z Ukrainy

WYMAGANIA

  • wykształcenie co najmniej średnie, preferowany status studenta
  • biegła znajomość języka ukraińskiego oraz rosyjskiego
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • skrupulatność, dokładność i doskonała organizacja pracy własnej

OFERUJEMY

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • stanowisko sprzyjające rozwojowi zawodowemu
  • szkolenie przygotowujące do podjęcia obowiązków zawodowych
  • pracę firmie o ugruntowanej pozycji na rynku