Specjalista ds. administracji HR z j. francuskim lub niemieckim (m/k)

Nr Referencyjny: JO-1502-302320_1615
  • Miejsce pracy: Wrocław
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy świadczącej usługi informatyczne, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. administracji HR z j. francuskim lub niemieckim (m/k)

Obowiązki:

  • Codzienny kontakt z pracownikami i z działem HR w języku niemieckim lub francuskim
  • Obowiązki związane z wynagrodzeniami pracowników, zatrudnieniem, rozwiązywaniem umowy, kwestii urlopowych, świadczeń
  • Kontakt telefoniczny z klientami, odpowiadanie na ich zapytania
  • Zarządzanie pocztą, odbieranie maili, przekazywanie dalej, wyjaśnianie zainstniałych problemów
  • Dbanie nad prawidłowym obiegiem dokumentacji
  • Prowadzanie sprawozdań związanych z wynagrodzeniem

Wymagania:

  • Dobra/bardzo dobra znajomość jednego z języków: niemieckiego lub francuskiego
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość MS Office
  • Zdolności analityczne
  • Chęć rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności
  • Komunikatywność

Oferujemy:

  • Pakiet medyczny
  • Karta multisport
  • Ubezpieczenie na życie
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy w domu
  • Praca w międzynarodowej organizacji z możliwością awansu i rozwoju osobistego