ServiceNow Senior Technical Consultant

Nr Referencyjny: 65320
  • Miejsce pracy: Warszawa
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość platformy ServiceNow
  • Minimum 3-letnie doświadczenie we wdrażaniu i/lub utrzymywaniu platformy ServiceNow
  • Praktyczna znajomość JavaScript, SQL, HTML/CSS lub innych języków programowania (np. C#, .NET)
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną pracę z dokumentacją techniczną
  • Umiejętność pracy w zespole projektowym
  • Umiejętność szybkiego uczenia się i chęć podejmowania wyzwań

Dodatkowe atuty:

  • Posiadanie certyfikatów ServiceNow
  • Znajomość zagadnień związanych z integracją systemów za pomocą Web Service, REST API
  • Znajomość SoupUI
  • Posiadanie certyfikatu ITIL Foundation (lub wyższego)
  • Doświadczenie w procesach migracji danych

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Możliwość poznania nowoczesnych trendów i technologii na rynku IT
  • Możliwość rozwoju zawodowego, osobistego, społecznego, uczestnictwo w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych
  • Benefity pozapłacowe (opieka medyczna LUX MED, karta MultiSport, ubezpieczenie na życie, lekcje języka angielskiego), imprezy integracyjne i inne dodatki

Obowiązki:

  • Realizacja projektów wdrożeniowych w oparciu o platformę ServiceNow
  • Wsparcie techniczne w procesie analizy wymagań biznesowych i funkcjonalnych
  • Udział w tworzeniu specyfikacji technicznej, dokumentacji powdrożeniowej, procedur i instrukcji dla użytkowników
  • Projektowanie, implementacja i konfiguracja platformy ServiceNow
  • Wsparcie techniczne w integracji platformy ServiceNow z systemami zewnętrznymi
  • Przygotowywanie i prowadzenie prezentacji technicznych, warsztatów i szkoleń
  • Udział w rozwoju i wsparciu platformy
  • Ścisła współpraca w zespole projektowym

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.