Senior IFS Consultant/Architekt biznesowy (moduły finanse, controlling)

Nr Referencyjny: 38070
  • Miejsce pracy: Warszawa
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Wymagania:

  • Duże doświadczenie w roli Konsultanta Wdrożeniowego (moduły finanse, controlling) systemu IFS po stronie vendora lub Senior Konsultanta po stronie klienta
  • Doświadczenie wdrożeniowe systemu IFS
  • Kompleksowa znajomość systemu IFS ERP
  • Bardzo dobra znajomość procesów biznesowych
  • Dobra znajomość j. angielskiego

Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenie w projekcie migracji systemu IFS do nowszej wersji

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę b2b lub umowę o pracę
  • Udział w dużym, ciekawy projekcie

Obowiązki:

  • Wsparcie procesu pozyskiwania wymagań
  • Wsparcie w wyborze koniecznych do implementacji modułów system
  • Wsparcie w określeniu optymalnego podziału wdrożenia na etapy i fazy
  • Wsparcie procesu wyboru firmy wdrożeniowej
  • Wsparcie merytoryczne w zakresie IT negocjacji umowy licencyjnej, wdrożeniowej i utrzymaniowej
  • Wsparcie testów UAT
  • Wsparcie migracji danych i rekonsyliacji
  • Uporządkowanie procesów projektu wdrożenia po stronie klienta we współpracy z biznesem i IT (CIO i Manager Działu Aplikacji) w organizacji
  • Pełnienie roli głównego punktu kontaktowego dla właścicieli procesu i superużytkoników w organizacji

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.