SAP Consultant (PP)

Nr Referencyjny: 69900
  • Miejsce pracy: Ruda Śląska
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (SAP moduły PP),
  • Znajomość metodyki projektowej SAP opartej o minimum jedno pełne wdrożenie modułu w firmie o profilu produkcyjnym,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2,
  • Umiejętność formułowania wymagań biznesowych w formie opisu zakresu zmiany/projektu,
  • Umiejętność współpracy w zespole w ramach realizowanych projektów,
  • Umiejętności doradcze, ustalania priorytetów oraz pracy pod presją czasu.

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość modułów SAP (MM, SD, WM),
  • Wiedzę na temat procesów magazynowych wysokiego składowania w SAP WM oraz zarządzania łańcuchem dostaw w SAP SCM (APO),
  • Znajomość: metodyki Agile i ITIL.

Oferujemy:

  • Rozwojową pracę w międzynarodowym środowisku pracy z możliwością relokacji do pracy w Holandii dla osób zainteresowanych pracą zagranicą,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie z atrakcyjnym programem premiowym,
  • Bogaty pakiet świadczeń pracowniczych,
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej,
  • Duże możliwości rozwoju merytorycznego i językowego.

Obowiązki:

  • Koordynacja rozwoju i wdrażania nowych procesów oraz konfiguracji systemu w celu spełnienia wymagań biznesowych,
  • Rozwiązywanie prostych i złożonych problemów aplikacji i systemu (w tym konfiguracji) związanych z poprawkami i ulepszeniami awarii,
  • Zarządzanie połączeniami z użytkownikami końcowymi oraz rozwiązywanie problemów i próśb o zmianę,
  • Pomoc w testach jednostkowych i integracyjnych pod kątem żądań zmian, ulepszeń i nowych rozwiązań,
  • Opracowywanie materiałów szkoleniowych i pomoc w szkoleniu społeczności biznesowej.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.