SAP Business One Consultant

Nr Referencyjny: 51560
  • Miejsce pracy: Warszawa
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Wymagania:

  • Znajomość sektora finansowego/ księgowości
  • Doświadczenie w SQL
  • Podstawowa wiedza księgowa
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Samodzielność i rzetelność
  • Znajomość SSRS

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość VB
  • Znajomość środowiska SAP B1
  • Umiejętność budowania raportów i wydruków (Crystal Reports)

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej organizacji
  • Udział w wieloplatformowym, poważnym projekcie wdrożeniowym
  • Współpracę z doświadczonym zespołem
  • Możliwości rozwoju i szkoleń
  • Pracę w biurze w dogodnej lokalizacji

Obowiązki:

  • Praca w roli Konsultanta w projektach wdrożeniowych
  • Ciągłe uzupełnianie wiedzy o najnowsze rozwiązania i funkcjonalności

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.