Salesforce Consultant (CRM/Pardot)

Nr Referencyjny: 46400
  • Miejsce pracy: Zdalnie
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Dobrą znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie) poziom minimum B1
  • Bardzo dobra znajomość rozwiązań salesforce
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i analityczne
  • Chęć interakcji i pomocy użytkownikom końcowym

Dodatkowe atuty:

  • Certyfikat Salesforce admin

Oferujemy:

  • Możliwość kreowania nowego rozwiązania IT do tej pory niedostępnego w tym segmencie rynku
  • Elastyczne godziny pracy, możliwość częściowej i całkowitej pracy zdalnej - do uzgodnienia z zespołem
  • Możliwość rozwoju osobistego oraz praca z najnowszymi technologiami
  • Atrakcyjne pakiety szkoleniowe oraz wyjazdy integracyjne
  • Pakiet relokacyjny w przypadku osób z poza Białegostoku
  • Wsparcie finansowe do różnego rodzaju kursów, lekcji angielskiego

Obowiązki:

  • Projektowanie i konfiguracja rozwiązań w Salesforce CRM w oparciu o potrzeby biznesowe firmy
  • Analiza i modelowanie procesów biznesowych
  • Wdrażanie nowych funkcjonalności
  • Realizacja zadań przy współpracy z zespołem programistów
  • Monitorowanie, analiza i realizacja zgłoszeń użytkowników
  • Wsparcie wewnętrznych procesów

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.