Rekruter terenowy

Nr Referencyjny:
  • Miejsce pracy:
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Agencja Pracy Euro-kontakt (nr lic.12458) poszukuje osób na stanowisko:

Obowiązki:

Poszukiwanie nowych źródeł pozyskiwania kandydatów do pracy za granicą

Aktywne prowadzenie działań rekrutacyjnych w terenie: zamieszczanie ogłoszeń w lokalnych mediach

Kolportaż plakatów

Udostępnianie ogłoszeń w urzędach pracy, miejskich, powiatowych, wojewódzkich

Nawiązywanie współpracy z instytucjami rynku pracy

Prowadzenie wstępnego etapu procesu rekrutacji

Wymagania:

Własny samochód (zwrot kosztów paliwa)

Gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy:

Niezbędne narzędzia pracy (telefon służbowy, internet)

Możliwość dłuższej współpracy

Osoby zainteresowane prosimy o dopisanie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Wymagania:

Oferujemy:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. Nr 101, poz. 922, ze zm.)"