Rekruter Stażysta

Nr Referencyjny: STA/037/KPI
  • Miejsce pracy: Gdańsk
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Poszukujemy ambitnych, otwartych na naukę, kreatywnych i zorientowanych na sukces praktykantów, którzy wzbogacą nasze gdańskie Centrum Rekrutacyjne.

Podczas naszego stażu będziesz codziennie współpracować z Konsultantami w zakresie prowadzonych projektów rekrutacyjnych. Będziesz wykorzystywać swoją kreatywność podczas poszukiwań kandydatów różnorodnymi kanałami. Dowiesz się jak i gdzie zamieścić ogłoszenia, co to jest Direct Search oraz jak z sukcesem przeprowadzić wstępną rozmowę rekrutacyjną z kandydatem.

Krótko mówiąc - nauczymy Cię zawodu!

Nasze oczekiwania:

Nie mamy (prawie) żadnych wymagań! Szukamy zmotywowanych studentów lub absolwentów zainteresowanych pracą oraz budowaniem swojej kariery w branży Human Resources. W codziennych zadaniach na pewno pomoże Ci komunikatywność, umiejętność dobrej organizacji pracy własnej, dobry język angielski (lub inny obcy) na poziomie B1/B2 i znajomość pakietu MS Office.

Challenge accepted? :)

Oto, co oferujemy:

Podczas 2 miesięcznego bezpłatnego stażu zdobędziesz bogate doświadczenie w wiodącej agencji rekrutacyjnej na światowym rynku. Poznasz warsztat Rekrutera i dostaniesz szansę by samodzielnie realizować projekty rekrutacyjne. Dla najlepszych, po zakończeniu stażu, oferujemy zatrudnienie w naszej firmie.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"