Rekruter/rekruterka z jęz. ukraińskim – nie wymagamy doświadczenia

Nr Referencyjny:
  • Miejsce pracy: Łódź
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

PRACUJĄC Z NAMI, MOŻESZ LICZYĆ NA:

  • zatrudnienie w oparciu oumowę o pracęz konkurencyjnym wynagrodzeniem
  • włączenie doatrakcyjnego systemu premiowegopo okresie próbnym
  • dostęp doprywatnej opieki medycznej oraz owocowe poniedziałki:)
  • profesjonalnewdrożenie w obowiązki i wsparcie zespołu
  • pracę w przyjaznym i funkcjonalnym biurze wcentrum Łodzi
  • możliwośćrozwoju zawodowegooraz podnoszenia własnych kompetencji

SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE, JEŚLI:

  • znasz biegle j. ukraiński, jak również swobodnie komunikujesz się w j. polskim
  • wykazujesz się zaangażowaniem i motywacją do pracy
  • Twoją mocną stroną jest efektywna komunikacja i łatwość w budowaniu relacji

Nie wymagamy doświadczenia w rekrutacji -liczy się dla nas Twoja chęć do pracy z ludźmi i zainteresowanie obszarem HR.

DO TWOICH GŁÓWNYCH ZADAŃ BĘDZIE NALEŻEĆ:

  • rekrutacja kandydatów zainteresowanych zatrudnieniem w Polsce
  • wsparcie w sprawach administracyjno-kadrowych oraz związanych z legalizacją pracy pracowników
  • budowanie pozytywnego wizerunku oraz trwałych relacji z klientami / kandydatami / pracownikami

DODATKOWE INFORMACJE

Jeżeli spodobała Ci się nasza oferta, otwórz się na współpracę z nami i prześlij swoje CV, korzystając z linku podanego w ogłoszeniu :)