Foreign Personnel Service sp. z o.o. jest wiodąca polską firmą rekrutacyjną, która specjalizuje się w pozyskiwaniu pracowników z Polski oraz krajów wschodniej Europy oraz Azji. FPS rekrutuje pracowników liniowych, specjalistów średniego szczebla oraz kadrę managerską. Naszymi Klientami są przedsiębiorstwa z branży produkcyjnej (m.in. AGD, automotive, elektronika), a także logistycznej i wielu innych. . Cieszymy się zaufaniem Klientów dzięki sprawnej obsłudze i nowatorskiemu podejściu do rekrutacji pracowników. Oferujemy elastyczne rozwiązania HR dla biznesu - pracę tymczasową, outsourcing personalny oraz usługi rekrutacji stałych. Obecnie do Naszego zespołu, poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Rekruter Pracowników na rynek Niemcy i Holandia

Nr Referencyjny: 242307
  • Miejsce pracy: Poznań
  • Rodzaj pracy: stała

Zadania:

REKRUTER PRACOWNIKÓW NA RYNEK NIEMCY I HOLANDIA Miejsce pracy: biuro Poznań Twój zakres obowiązków na tym stanowisku: • Prowadzenie poszukiwań najlepszych kandydatów do pracy na rynek niemiecki i holenderski, • Selekcja aplikacji na dane stanowiska, • Onboarding nowych pracowników – działania wprowadzające pracownika w specyfikę firmy oraz pracy, • Poszukiwanie nowych źródeł kandydatów (stałe źródła: portale ogłoszeniowe, Facebook, LinkedIn), • Bieżąca współpraca z innymi działami firmy oraz raportowanie przebiegu procesu rekrutacji.

Wymagamy:

Aplikuj, jeśli: • Masz minimum 1 rok doświadczenia w rekrutacji na rynki zagraniczne, • Posługujesz się językiem angielskim lub niemieckim w stopniu komunikatywnym, • Posiadasz własną bazę kandydatów oraz wiesz jak i gdzie skutecznie publikować ogłoszenia, • Jesteś nastawiony na długoterminową współpracę w ambitnym zespole oraz realizację wyznaczonych celi, • Masz pozytywne nastawienie, energię do działania oraz niekonwencjonalność i rzetelność w działaniu.

Oferujemy:

W ramach współpracy oferujemy: • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, • Wynagrodzenie standardowo oparte o wynagrodzenie podstawowe + prowizja od zrealizowanych projektów, • Pracując z nami sam dbasz o swój work-life balance, gdyż oferujemy zadaniowy czas pracy, • Pracę stacjonarną w biurze w centrum Poznania, • Premia świąteczna oraz roczna, • Różnorodne benefity tj. prywatna opieka medyczna, karta Multisport, • Spotkania i imprezy firmowe w całej Polsce, • Ogromne możliwości rozwoju poprzez udział w szkoleniach, targach, • Niezbędne narzędzia do pracy: laptop, telefon, ATS Traffit i inne aplikacje, • Możliwość awansu na stanowisko Team Leadera i kierowania zespołem 2-3 rekruterów, • Profesjonalne, bezstresowe wdrożenie w wykonywane obowiązki i codzienne wsparcie doświadczonego i optymistycznego zespołu.