Rekruter

Nr Referencyjny:
  • Miejsce pracy:
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Opis stanowiska:

• Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych.
• Redagowanie i zamieszczanie ogłoszeń o pracę.
• Selekcja i weryfikacja napływających aplikacji.
• Przeprowadzanie wywiadów telefonicznych oraz spotkań z kandydatami.
• Przygotowywanie profili zawodowych.
• Budowanie i aktualizowanie bazy kandydatów.

Wymagania:

  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych.
  • Wykształcenie wyższe, preferowane Psychologia, ZZL.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne.
  • Umiejętność pracy wielozadaniowej i pod presją czasu.
  • Kreatywność i dynamizm w działaniu.

Oferujemy:

  • Możliwość pracy na samodzielnym stanowisku w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Umowę o pracę.
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia.
  • Pracę w ambitnym i dynamicznym zespole przy metrze Natolin.
  • Możliwość realizacji ciekawych projektów rekrutacyjnych dla klientów polskich i zagranicznych.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. Nr 101, poz. 922, ze zm.)"