Cześć! Jesteśmy Foreign Personnel Service Sp. z o.o. – wiodąca polska agencja rekrutacyjna, specjalizująca się w pozyskiwaniu pracowników z Polski oraz krajów wschodniej Europy i Azji. FPS rekrutuje pracowników liniowych, specjalistów średniego szczebla oraz kadrę managerską. Oferujemy elastyczne rozwiązania HR dla biznesu - pracę tymczasową, outsourcing personalny oraz usługi rekrutacji stałych. Naszymi Klientami są największe polskie zakłady pracy, dzięki czemu spółka dysponuje szerokim doświadczeniem rekrutacyjnym i operacyjnym. Cieszymy się zaufaniem Klientów dzięki sprawnej obsłudze i nowatorskiemu podejściu do rekrutacji pracowników Obecnie do Naszego zespołu poszukujemy uwielbiającej kontakt z ludźmi osoby na stanowisko Rekrutera. Potrafisz myśleć nieszablonowo? Jesteś osobą nastawioną na sukces? Lubisz rozmawiać z ludźmi i czerpiesz z tego satysfakcję? Szukamy właśnie Ciebie! REKRUTER Miejsce pracy: Poznań ul. Gwarnej (możliwość pracy hybrydowej)

Rekruter

Nr Referencyjny: R/21/06/2022
  • Miejsce pracy: Poznań
  • Rodzaj pracy: stała

Zadania:

Twoje zadania na tym stanowisku: • Umieszczanie ogłoszeń o pracę, • Selekcja napływających aplikacji, • Aktywne poszukiwanie kandydatów poprzez social-media, • Przeprowadzanie rozmów rekrutacyjnych z kandydatami ubiegającymi się o pracę za granicą (przez telefon oraz w biurze), • Wsparcie działu w bieżących zadaniach.

Wymagamy:

Aplikuj, jeśli: • Uwielbiasz kontakt z ludźmi, a do tego jesteś osobą konkretną oraz bezkonfliktową, • Jesteś nastawiony na długoterminową współpracę w ambitnym zespole oraz realizację wyznaczonych celi (Sukces), • Masz pozytywne nastawienie, energię do działania oraz niekonwencjonalność i rzetelność w działaniu. • Potrafisz pracować pod presją czasu w systemie zadaniowym oraz współpracować w grupie. Dodatkowe atuty: • Doświadczenie w branży: sprzedaż usług finansowych, ubezpieczenia, rekrutacja itp., • Znajomość języków obcych.

Oferujemy:

W ramach współpracy oferujemy: • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontakt B2B, • Stałe wynagrodzenie oraz atrakcyjny system prowizyjny, • Możliwość pracy hybrydowej (biuro-dom), biuro znajduję się w centrum Poznania przy ul. Gwarnej. • Pracując z nami sam dbasz o swój work-life balance, gdyż oferujemy elastyczne godziny pracy w systemie zadaniowym, • Różnorodne benefity tj. prywatna opieka medyczna, karta Multisport, • Spotkania i imprezy firmowe w całej Polsce, • Niezbędne narzędzia do pracy: laptop, telefon, ATS Traffit i inne aplikacje, • Możliwość aktywnego rozwoju poprzez udział w szkoleniach i targach oraz możliwość awansu na wyższe stanowisko, • Profesjonalne, bezstresowe wdrożenie w wykonywane obowiązki i codzienne wsparcie doświadczonego i optymistycznego zespołu. Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV na adres: oliwia.szpytko@fps-work.pl