REFERENT W DZIALE KADR I PŁAC

Nr Referencyjny:
  • Miejsce pracy: Lidzbark Warmiński
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Oczekiwania:

  • Bardzo dobra znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, podatku dochodowego od osób fizycznych;
  • Bardzo dobra obsługa programu Płatnik;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Ms Office zwłaszcza Excela;
  • Samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy;
  • Umiejętność szybkiego uczenia się;
  • Dokładność, sumienność

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie mleczarskiej;
  • Ambitną i satysfakcjonującą pracę w zespole nastawionym na realizację celi;
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i kompetencji;