QA Lead Consultant

Nr Referencyjny: 40286
  • Miejsce pracy: Lublin
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w testowaniu automatycznym oprogramowania, w tym standardach, metodach i dokumentacji QA i QC oraz wykorzystaniem narzędzi do zarządzania testami np. TestLink.
  • Dobre zrozumienie cyklu życia rozwoju oprogramowania (SDLC) i koncepcji rozwoju Agile (SCRUM/Kanban).
  • Dobry zdolności analityczne oraz umiejętności techniczne i organizacyjne.
  • Zdolności do uczenia się i rozumienia zmian w procesie wytwarzania oprogramowania, procedurach i metodykach.
  • Wysokie zdolności w zakresie komunikacji werbalnej i pisemnej, z umiejętnością wyrażania złożonych koncepcji technicznych w sposób odpowiedni dla odbiorców.
  • Samodzielność, terminowość i odpowiedzialność za powierzone zadania.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenie w pracy:
    • z systemami Java, SQL i GIT,
    • z systemami wielopoziomowymi: bazy danych, serwery aplikacji, aplikacje internetowe i mobilne (iOS i Android),
    • z Selenium WebDriver i Selenium Grid,
    • z linuksową linią poleceń,
    • z narzędziami do ciągłej integracji, takimi jak Jenkins,
    • z Jira oraz narzędziami do zarządzania,
    • 2 + letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem lub potencjał do rozwoju na ścieżce leadera zespołu.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Swobodę działania oraz realny wpływ na sposób implementacji praktyk QA,
  • Ścieżkę rozwoju na Leadera Zespołu QA,
  • Stabilne zatrudnienie w firmie technologicznej,
  • Wynagrodzenie zasadnicze i system premiowy uzależnionym od wyników pracy,
  • Owocowe środy i cykliczne imprezy integracyjne,
  • Pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, Multisport),
  • Nowoczesną kulturę pracy,
  • Pracę w zgranym zespole, pełnym zaangażowania i czerpiącym satysfakcje ze swojej pracy,
  • Możliwość rozwoju swoich umiejętności oraz zdobycie cennego doświadczenia zawodowego.

Obowiązki:

  • Zaprojektowanie i dostarczenie rozwiązań od usprawnienia procesów QA/QC, wdrożenia testów automatycznych, aż po wypracowanie procesów Continuous Delivery.
  • Ścisła współpraca z CTO przy określaniu wymagań i zbieraniu feedback'u.
  • Tworzenie i dokumentowanie przypadków testowych.
  • Tworzenie dokumentacji testowej dla aplikacji mobilnych oraz webowych (przypadki testowe, scenariusze testów, plany testów).
  • Tworzenie oraz utrzymywanie skryptów testów automatycznych aplikacji mobilnych oraz webowych.
  • Analiza i raportowanie wyników testów.
  • Tworzenie oraz wdrażanie wytycznych oraz procedur dotyczących standardu QA w organizacji.
  • Opracowanie oraz monitorowanie wskaźników jakości oprogramowania.
  • Docelowo jako lider/ka zespołu QA, będziesz kierować pracą 2-3 osób.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.