Principal Resource Specialist/ Starszy Specjalista ds. Rekrutacji

Nr Referencyjny:
  • Miejsce pracy: Warszawa
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

Organizację oraz samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych,
Prowadzenie kwalifikacyjnych rozmów bezpośrednich oraz telefonicznych z aktywnymi i pasywnymi kandydatami,
Tworzenie terminowych i dokładnych raportów na temat prowadzonych działań rekrutacyjnych
Wdrożenie efektywnej strategii rekrutacyjnej oraz przyciągania utalentowanych kandydatów, skuteczne wykorzystanie wszystkich kanałów pozyskiwania oraz zarządzanie wieloma kampaniami,
Zarządzanie oczekiwaniami klientów przez bezpośredni kontakt z klientami i rekruterami.

Od kandydatów na to stanowisko wymagamy:

Minimum 3-letniego doświadczenia w wyszukiwaniu kandydatów na rynku polskim oraz rynkach zagranicznych, prowadzeniu projektów rekrutacyjnych,
Biegłej znajomości języka angielskiego w mowie i w piśmie,
Doskonałych umiejętności komunikacyjnych, również w zakresie prowadzenia telefonicznych rozmów kwalifikacyjnych,
Silnego zorientowania na klientów, zaangażowania,
Umiejętności utrzymywania długotrwałych relacji zarówno z kandydatami jak i klientami firmy.

Pracodawca oferuje:

Duże możliwości rozwoju zawodowego w renomowanej, międzynarodowej organizacji z wielonarodowym środowiskiem,
Szansę pracy ze światowymi liderami z różnych sektorów i krajów,
Możliwości zaangażowania w dodatkowe przedsięwzięcia obejmujące wzmacnianie wizerunku marki, społeczną odpowiedzialność biznesu, imprezy z funduszu socjalnego lub przejścia na pozycję trenera wewnętrznego,
Profesjonalne szkolenia z zakresu dzielenia się wiedzą i mentoring,
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na bardzo atrakcyjnych warunkach finansowych oraz bogaty pakiet socjalny.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez SMART-HR z siedzibą w Katowicach, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 2018 r. poz. 1000). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom oraz innym podmiotom związanym z procesami rekrutacyjnymi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."Posiadamy wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 9901.