Praktyki w Dziale Rekrutacji - (pół, 3/4 lub cały etat)

Nr Referencyjny:
  • Miejsce pracy: Wrocław
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Jako praktykant w dziale rekrutacji będziesz brał/brała udział w:

Pomocy z zakresu rekrutacji
Aktywnym poszukiwaniu kandydatów poprzez media społecznościowe
Przeprowadzaniu wstępnych rozmów kwalifikacyjnych
Przygotowywaniu i opracowywaniu profili zawodowych
Przygotowywaniu sprawozdań

Wymagania:

Dobra znajomość angielskiego
Znajomość programu Excel oraz Word
Komunikatywność oraz umiejętność nawiązywania kontaktu
Umiejętność pracy w zespole
Wysoka motywacja

Firma oferuje:

Różnorodość wykonywanych obowiązków
Możliwośc zdobycia doświadczenia
Przyjazne oraz nowoczesne warunki pracy
Szkolenia
Możliwość rozpoczęcia pracy po zakończonych praktykach

*Praktyka (5-tygodni) ma charakter nieodpłatny