Praca biurowa dla osoby z j. ukraińskim - nie wymagamy doświadczenia

Nr Referencyjny:
  • Miejsce pracy: Łódź
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

SZUKAMY OSÓB, KTÓRE:

  • znają biegle język ukraiński, jak również swobodnie komunikują się w języku polskim
  • wykazują się zaangażowaniem i motywacją do pracy

ZAKRES ZADAŃ:

  • prowadzenie procesów rekrutacyjnych
  • redagowanie ofert pracy oraz publikacja w serwisach
  • wsparcie w sprawach administracyjno-kadrowych
  • budowanie pozytywnego wizerunku oraz trwałych relacji z klientami / kandydatami / pracownikami

CO MOŻEMY CI ZAPROPONOWAĆ?

  • zatrudnienie w oparciu oumowę o pracę z konkurencyjnym wynagrodzeniem
  • włączenie doatrakcyjnego systemu premiowegopo okresie próbnym
  • prywatnąopiekę medyczną
  • uzupełnienie Twojej diety w niezbędnewitaminy pochodzące z owoców:)
  • profesjonalne wdrożeniew obowiązki
  • zgrany zespół, który wspólnie działa na rzecz realizacji celów
  • pracę w przyjaznym i funkcjonalnymbiurze w centrum Łodzi
  • możliwośćrozwoju zawodowegoorazpodnoszenia własnych kompetencji

DODATKOWE INFORMACJE

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta pracy i czujesz, że możesz razem z nami rozwijać swoje umiejętności, aplikuj już dziś. Możliwe, że czekamy właśnie na Ciebie.