POMOC KUCHENNA

Nr Referencyjny:
  • Miejsce pracy: Gliwice
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Jeżeli masz doświadczenie i ubiegasz się o to stanowisko to nie jest Ci obce:

  • realizacja zadań zgodnie ze standardami i procedurami
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • dyscypliny w zachowaniu higieny pracy

Oferujemy:

  • udział w budowaniu wyjątkowego miejsca stworzonego z myślą o gościach
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • długoletnią współpracę w której możesz podnosić swoje kwalifikacje
  • pracę na wysokiej jakości produktach
Klikając w przycisk „Aplikuj”, lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Grupy DAKO ul. Św. Wojciecha 4, 44-100 Gliwice (pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.