Mobilny asystent działu rekrutacji

Nr Referencyjny: AM/K
  • Miejsce pracy: Katowice
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Oczekiwania:

  • prawo jazdy kat. B
  • przebojowość
  • komunikatywność
  • kreatywność
  • dyspozycyjność
  • mobilność
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Mile widziani studenci, lub absolwenci

Oferujemy:

  • rozwój w obszarze rekrutacji
  • szkolenia
  • pracę w miłej atmosferze
  • możliwości podejmowania własnych inicjatyw i działań
  • dofinansowanie do karty multisport, ubezpieczenia na życie, ubezpieczenie zdrowotne.

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy tymczasowej i doradztwa personalnego, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570