Młodszy specjalista w dziale HR z j. niemieckim lub francuskim (m/k)

Nr Referencyjny: JO-1702-347632_250
  • Miejsce pracy:
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Zadania:

  • Wprowadzanie danych kadrowo-płacowych do systemu
  • Ewidencjonowanie czasu pracy, urlopów i zwolnień lekarskich
  • Przygotowywanie listy płac i raportów
  • Rozliczanie delegacji pracowniczych
  • Sporządanie oraz wypowiadanie umów

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub francuskiego (warunek konieczny)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1
  • Zdolności komunikacyjne
  • Umiejętność organizacji własnego czasu pracy
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych
  • Możliwość doskonalenia języków obcych
  • Rzowój w międzynarodowej organizacji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie