MŁODSZY SPECJALISTA ds. REKRUTACJI

Nr Referencyjny:
  • Miejsce pracy: Gliwice
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Specjalizujemy się w leasingu pracowniczym dla wszystkich branż na terenie Niemiec. Równolegle współpracujemy z wieloma przedsiębiorstwami i poszukujemy specjalistów ds. rekrutacji w celu pozyskiwania pracowników z Polski i podtrzymywanie już istniejących kontaktów.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wstępna weryfikacja i selekcja kandydatów zainteresowanych pracą w Niemczech
  • Aktywna rozbudowa bazy kandydatów i podtrzymywanie istniejących kontaktów
  • Wprowadzanie ogłoszeń na popularne portale i giełdy
  • Prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych (telefonicznie i osobiście)
  • Sporządzanie profili pracowników
  • Umawianie na rozmowy kwalifikacyjne/ finalizacja umów

NASZE OCZEKIWANIA::

  • Minimum wykształcenie średnie
  • Doświadczenie w branży HR/ procesach rekrutacji mile widziane
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • Komunikatywność, otwartość
  • Pozytywne nastawienie do pracy i otoczenia
  • Umiejętność efektywnego zarządzania własnym czasem  oraz samodzielny i usystematyzowany sposób pracy
  • Zaangażowanie i lojalność
  • Gotowość do pracy, elastyczność
  • Mile widziana podstawowa znajomość j. niemieckiego

OFERUJEMY:

  • Pracę u lidera rynku o stabilnej międzynarodowej pozycji
  • Możliwość rozwoju poziomego i pionowego – stawiamy na wewnętrzne awanse
  • Umowę o pracę
  • Możliwość pracy i rozwoju w młodym, dynamicznym i zgranym zespole
  • Dobrą atmosferę pracy
  • Szansę na zdobycie cennego doświadczenia, szkolenia
  • Praca jednozmianowa od pon – pt /  08:00 -16.30
  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez DAKO WORK Sp. z o.o. Sp.K. z siedzibą w Gliwicach."

Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Informujemy, że udzielamy odpowiedzi tylko na wybrane oferty.