Młodszy Specjalista ds. Kadr i Płac

Nr Referencyjny: WAR/12/Payroll
  • Miejsce pracy: Warszawa
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

- naliczanie wynagrodzeń pracowników międzyanrodowej firmy
- kompleksowe prowadzenie dokumentacji pracowniczej.
- rozliczanie oraz ewidencja czasu pracy (listy obecności, urlopy pracownicze, zwolnienia lekarskie, itp.).
- wsparcie innych, bieżących działań HR

Wymagania:

- doświadczenie w dziale HR
- wiedza z obszaru kadr i płac oraz ubezpieczeń społecznych mile widziana
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego
- dobra umiejętność organizacji własnej pracy
- komunikatywność i otwartość
- znajomość TETA bardzo mile widziana

Oferujemy:

- możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji
- bogaty pakiet benefitów
- bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
- przyjazna atmosfera w zespole
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową