Młodszy specjalista ds. kadr i płac

Nr Referencyjny: MKP/037/PSE
  • Miejsce pracy: Warszawa
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Kluczowe zadania na stanowisku:

  • Prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej
  • Przygotowywanie list płac
  • Przygotowywanie miesięcznych deklaracji oraz płatności
  • Wspieranie pracowników działu w bieżących zadaniach
  • Kontakt z klientami

Oczekiwania:

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (min. 1 rok)
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość zasad kalkulacji wynagrodzeń, przepisów z zakresu PDOF, ubezpieczeń społecznych oraz prawa pracy
  • Znajomość programu Płatnik
  • Dobra znajomość MS Office
  • Umiejętność analitycznego myślenia i dbałość o szczegóły

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów
  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole
  • Elastyczny czas pracy i przyjazną atmosferę
  • Szkolenia poszerzające wiedzę i umiejętności (np. szkolenia językowe)