Młodszy Specjalista ds. HR/ Komunikacji

Nr Referencyjny:
  • Miejsce pracy: Lublin
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Specjalista,  którego szukamy ,  będzie odpowiedzialny  za komunikację wewnętrzną dotyczącą działań HR oraz obszar organizacji szkoleń wewnętrznych.

Główne zadania:

  • współpraca ze szkołami i uczelniami w zakresie praktyk i staży
  • współpraca z Centralą firmy w ramach projektów korporacyjnych
  • organizacja akcji promujących wydarzenia organizowane przez firmę
  • przygotowywanie i zamieszczanie komunikatów w intranecie
  • udział w wydarzeniach promujących pracodawcę
  • organizacja szkoleń wewnętrznych dla pracowników firmy (ustalanie terminów i wykładowców, rezerwacja Sali, przygotowanie dokumentacji szkoleniowej, rozsyłanie informacji do uczestników)

Oczekiwania :

  • język angielski, poziom B2
  • wysokie umiejętności organizacyjne i komunikacyjne
  • umiejętność prowadzenia spotkań i prezentacji dla dużej liczby uczestników
  • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu szkoleń, organizacji różnych wydarzeń, przygotowywaniu artykułów lub komunikatów

Oferujemy:

  • umowę o pracę, pakiet benefitów
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego w obszarze HR
  • samodzielność i możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach HR