Manager Działu Kadr i Płac

Nr Referencyjny:
  • Miejsce pracy: Katowice
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Zarządzanie działem kadr i płac oraz podległym zespołem pracowników,
  • Organizację pracy podległego zespołu w sposób zapewniający terminowe raportowanie i składanie sprawozdań,
  • Koordynowanie prac związanych z obsługą kadrowo-płacową klientów,
  • Stałe podnoszenie efektywności zarządzanych procesów poprzez usprawnienia i automatyzacje,
  • Uczestnictwo w rekrutacji nowych pracowników oraz rozwijanie, motywowanie i wspieranie zatrudnionych osób.

Od osób zatrudnionych na tym stanowisku oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane ekonomiczne lub prawnicze,
  • Doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym lub w firmie outsourcingowej,
  • Doświadczenie w kierowaniu działem kadr i płac,
  • Szeroka wiedza z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,
  • Umiejętności liderskie,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu.

Pracodawca oferuje:

  • Pełne wsparcie, wdrożenie na stanowisko pracy oraz mentoring w trakcie pracy,
  • Pracę w bardzo pozytywnej atmosferze w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z części stałej i premii oraz inne atrakcyjne benefity (bony świąteczne, ZFŚS, wczasy pod gruszą, imprezy integracyjne i wiele innych),
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji, m.in. poprzez bogaty system szkoleń oraz naukę języka angielskiego w godzinach pracy.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez SMART-HR z siedzibą w Katowicach, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 2018 r. poz. 1000). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom oraz innym podmiotom związanym z procesami rekrutacyjnymi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."Posiadamy wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 9901.