Konsultant Wdrożeniowy

Nr Referencyjny: 40080
  • Miejsce pracy: Warszawa
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Wymagania:

  • Doświadczenie w wdrażaniu modułów finansowo-księgowych jako Konsultant ERP od strony firmy wdrożeniowej
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Preferowane 2-3 lata pracy z systemami ERP dowolnej wielkości
  • Mobilność z uwagi na wyjazdy służbowe, w tym zagraniczne
  • Terminowość i umiejętność pracy w zgodzie z procedurami
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Dobra komunikacja z otoczeniem

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie systematycznie rosnące wraz ze zdobywaniem nowych kwalifikacji
  • Certyfikowane szkolenia w zakresie nowego produktu
  • Elastyczne podejście do trybu pracy
  • Możliwość uczenia się od ekspertów i szybki rozwój zawodowy
  • Dostęp do nowoczesnych technologii informatycznych i pracę na ciekawych projektach
  • Pracę w przyjaznym, profesjonalnym, stabilnym zespole
  • Proces rekrutacyjny- 1 rozmowa przez Skype

Obowiązki:

  • Na początku dużo szkoleń i nauki nowego systemu
  • Budowanie metodyki wdrożeń nowego produktu
  • Uczestnictwo w projektach wdrożeniowych
  • Analizowanie oraz rozwiązywanie problemów biznesowych i systemowych
  • Przygotowywanie notatek i dokumentacji projektowej
  • Projektowanie, przygotowywanie i prezentowanie rozwiązań
  • Szkolenia użytkowników
  • Prezentacje handlowe
  • Nadzór nad małymi zespołami projektowymi

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.