Konsultant systemu ERP (Comarch CDN XL)

Nr Referencyjny: 45700
  • Miejsce pracy: Warszawa
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Wymagania:

  • Minimum 5-letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku (minimum 3 lata jako wdrożeniowiec u Partnera COMARCHu)
  • Bardzo dobra znajomość systemu COMARCH ERP XL
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów (mile widziany certyfikat, np. Prince2, AGILE)
  • Znajomość języka SQL
  • Umiejętności szybkiego uczenia się oraz chęć stałego poszerzania swojej wiedzy
  • Prawo jazdy kat. B

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość Crystal Reports
  • Znajomość języka angielskiego B2+

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (umowa o pracę)
  • Szeroki pakiet benefitów (Pakiet medyczny, Karta Multisport Plus, nauka języka angielskiego, możliwość udziału w konferencjach itp.)
  • Bycie częścią dużej organizacji, o bardzo ugruntowanej pozycji na rynku

Obowiązki:

  • Proponowanie, projektowanie oraz wdrażanie nowych rozwiązań w obszarze ERP
  • Prowadzenie projektów usprawniających funkcjonowanie firmy w obszarze ERP
  • Wsparcie informatyczne dla pracowników z zakresu COMARCH ERP XL (zakres: Produkcja, DMS, pozostałe moduły mile widziane)
  • Konfiguracja oraz bieżące zarządzanie systemem COMARCH ERP XL
  • Obsługa zgłoszeń oraz monitorowanie statusu ich realizacji w systemie zgłoszeniowym
  • Organizowanie i prowadzenie szkoleń z zakresu COMARCH ERP XL
  • Tworzenie zestawień analitycznych oraz schematów wydruków
  • Wdrażanie oraz optymalizację dokumentacji, procedur i procesów IT
  • Dbałość o wysoką jakość dostarczanych rozwiązań oraz prowadzonej dokumentacji

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.